Zavolajte nám

+421 907 840 453

Napíšte nám

O nás

Kontaktujte nás ešte dnes!

Kto sme

Pár slov o mne.

Pochádzam z malebnej dedinky v údolí Rajeckej doliny. Vyrastala som vo veľkej rodine obklopená deťmi a seniormi, preto mám k hodnotám rodiny a domova veľmi blízky vzťah.

Podnikám a pracujem s ľuďmi od mladosti. Som komunikatívna a okrem kariérnych a pracovných skúseností mám za sebou absolvovaných aj množstvo školení, kurzov a získaných certifikátov v oblasti opatrovateľstva, zdravej výživy, kozmetiky , ekologických čistiacich prostriedkov, či doplnkovej stravy.

Hlavným dôvodom, prečo som sa  rozhodla založiť  túto firmu, kde využijem svoju kreativitu a naplním svoju túžbu byť nápomocná, sú moje osobné životné skúsenosti. Dôležité životné udalosti  ma priviedli k zdravším a ekologicky šetrnejším produktom, ktoré som skúšala najskôr v mojej domácnosti a potom postupne u mojich známych.  Veľmi pozitívna odozva ma priviedla k myšlienke pomôcť Vám vytvoriť šťastnejší a zdravší domov. Práve preto sme tu s mojím tímom pre Vás.

Postrážime detičky, seniorov, pomôžeme s upratovaním v domácnosti, alebo pripravíme nezabudnuteľnú oslavu. Spolupracujeme so šikovnými dievčatami z radov zdravotných sestier či učiteliek v materských školách. Budem rada, keď sa rozhodnete práve pre našu firmu a verím, že profesionálny prístup a kvalitné služby, ktoré Vám garantujeme, neoľutujete.

Vízia

Kam chceme smerovať...

Našu spoločnosť chceme viesť ku konkrétnym cieľom. Chceme byť prvá voľba v regióne pre zákazníka, ktorý hľadá partnera pre eko upratovanie, krátkodobé stráženie a organizovanie zábavných detských party.

Misia

Čím sa riadime...

Profesionálny staff – 100% Eko – Dôvera – Spoľahlivosť – Flexibilita a Individuálny prístup to sú naše hodnoty, ktorými sa riadime pri každom zákazníkovi.

Scroll to Top

Zavolajte nám

+421 907 840 453

Napíšte nám